Monika Miśkowiec

Konsultacje dla narzeczonych

Konsultacje dla narzeczonych

Gdy narzeczeni podejmują się samodzielnie organizacji Ślubu i Wesela - mogą wówczas skorzystać z dodatkowej oferty Konsultanta ślubnego. Konsultacje

Jest to indywidualne spotkanie z Konsultantem ślubnym, na którym poruszymy najważniejsze tematy przygotowań oraz odpowiem na nurtujące Was pytania. Proponowany czas spotkania to 2-3h.

Scenariusz dnia ślubu

Każda Młoda Para chce, żeby dzień ślubu był idealny. Państwo Młodzi starają się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednak w tym jednak bardzo nerwowym czasie przygotowań łatwo jest coś pominąć, zwłaszcza kiedy kierują Wami silne emocje. Wtedy z pomocą przychodzę ja:)

Scenariusz dnia ślubu to nic innego jak perfekcyjnie dopracowany plan Waszego ślubu. Oferta polega na przygotowaniu w formie dokumentu scenariusza dnia ślubu. Zarówno dla Pary Młodej jak i menadżera sali weselnej,  fotografa, czy zespołu. Scenariusz zawiera skrupulatnie rozpisany plan całego dnia ślubu szczegóły logistyczno-organizacyjne niezbędne dla Was oraz podwykonawców takie jak np. godziny wydawania dań, oraz czas poszczególnych atrakcji. Profesjonalne przygotowanie scenariusza dnia ślubu kosztuje tyle co przysłowiowy "talerzyk". 

"Czego nie ma w scenariuszu to się nie wydarzy." Jeżeli decydujecie się na usługę Koordynacji dnia ślubu, to ja czuwam nad realizacją scenariusza i dopilnowaniem prawidłowego przebiegu wesela. Jeżeli decydujecie się jednak na sam scenariusz dostajecie ode  mnie gotowy dokument a funkcję koordynatora możecie przekazać np. świadkowej. 

Koordynacja ślubu i wesela

Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu oraz niepowodzeń. Nie ma chyba jednak takiej Pary, która w tym wyjątkowym dniu nie denerwowałaby się choć odrobinę. Jestem od tego, by Wasz stres, Wasze nerwy ograniczyć do minimum. Działam wspólnie z Wami zgodnie ze stworzonym wcześniej szczegółowym scenariuszem dnia, pilnuje każdego zadania. Sprawdzam wielokrotnie, czy wszystko jest przygotowane tak, jak sobie tego życzyliście, zanim Wy jeszcze pojawicie się na miejscu. Sprawdzam dekoracje kościoła i sali odbieram kwiaty dla Panny Młodej, sprawdzam czy wszyscy podwykonawcy są już na miejscu bądź w drodze. Koordynuje działania logistyczne, transportowe oraz płatności. 

Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.