Monika Miśkowiec

Konsultacje dla narzeczonych

Konsultacje dla narzeczonych

Gdy narzeczeni podejmują się samodzielnie organizacji Ślubu i Wesela - mogą wówczas skorzystać z dodatkowej oferty Konsultanta ślubnego. Konsultacje

Jest to indywidualne spotkanie z Konsultantem ślubnym, na którym poruszymy najważniejsze tematy przygotowań oraz odpowiem na nurtujące Was pytania. Proponowany czas spotkania to 2-3h.


Cena:150 zł/h


Koordynacja ślubu i wesela


Konsultant ślubny zajmie się koordynacją całego dnia ślubu. Sprawdzi wystrój kościoła i sali, sprawdzi czy plany stołów są zgodne z założonymi.
Będzie w stałym kontakcie z podwykonawcami. Zajmie się koordynacją podwykonawców według opracowanego wcześnie planu. Zadba o synchronizację przejazdów, tak aby w każdym miejscu Państwo Młodzi nie byli ani za późno ani za wcześnie. Niezależnie czy jest to odbiór kwiatów, wizyta u fryzjera, czy przyjazd do kościoła wszystkie etapy muszą być zgrane w czasie. Jeżeli poszukują Państwo osoby, która ogarnie całą organizację dnia ślubu i wesela tak, że nie będą Państwo musieli się o nic martwić ani wykonywać żadnych telefonów zapraszam do współpracy.


Dzień pracy konsultanta podczas koordynacji zaczyna się z samego rana a kończy standardowo po oczepinach. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia tego czasu, aż do końca wesela. Wtedy mogę się także zająć wypłata honorariów dla podwykonawców.


Cena: 1500 złMonika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.