Monika Miśkowiec

O mnie


Jak już wiesz nazywam się MONIKA MIŚKOWIEC z zawodu jestem CHEMIKIEM, prywatnie mamą i żoną. 


Pasję do wesel odkryłam w samochodzie wożąc Młode Pary. Zza kierownicy na prawdę dobrze widać, ale też czuć EMOCJE towarzyszące Młodej Parze już na początku Ich wspólnej drogi. To waśnie ten samochód niestety często był miejscem w którym Para Młoda dowiadywała się o różnych AWARIACH, które w ten dzień absolutnie nie powinny mieć miejsca. Byłam tam... widziałam ich smutek... ich zdenerwowanie... a czasem ich łzy.


Wtedy często bezinteresownie pomagałam, gdy jeszcze dało się pomóc. Pomyślałam sobie, ze takie PRZYKRE dla Młodych sytuacje nie powinny mieć miejsca, że chce byś dla Was OSTOJĄ i POMOCĄ.  To wtedy zakochałam się w branży ślubnej o odkryłam że organizacja wesel jest tym co chce robić w życiu.  


W PRACY jestem ZADANIOWA, DOKŁADNA, TERMINOWA działam według założonego planu. To pewnie zasługa mojego wykształcenia bo w CHEMII tak jak i w ŻYCIU czasem zaważy szczypta i decydują DETALE. Swoje kwalifikacje staram się ciągle podnosić, Jestem na bieżąco zapoznana z trendami ślubnymi. Dokumentem potwierdzającym moje kompetencje zawodowe jest certyfikat ukończenia KURSU WEDDING PLANER EXPERT posiadającego akredytację POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH.


Od liceum interesuję się PSYCHOLOGIĄ, w relacjach z ludźmi NIE OCENIAM, staram się wykazywać się EMPATIĄ. Często, niekiedy bardzo niespodziewanie, czasem po kilku godzinach znajomości staję się POWIERNIKIEM, być może dlatego, że mam słabość do ludzi? Być może dlatego, że ich TAJEMNICE są u mnie bezpiecznie. Sama nie wiem. Jednak zawsze kiedy ktoś wpuszcza mnie do swojego osobistego życia traktuje to jak WYRÓZNIENIE.


MOJE WARTOŚCI. Na pierwszym miejscu znajdują się wzajemny SZACZUNEK i SZCZEROŚĆ. Jestem też dość SENTYMENTALNA - uwielbiam pamiątki i wspomnienia. Chętnie pomogę Wam zorganizować wesele będące podróżą przez WASZĄ HISTORIĘ.


Do Naszej współpracy potrzebne jest tylko jedno ... 


... tak zwyczajnie, po ludzku musimy po prostu się wzajemnie polubić :)


Inaczej - nic z tego...


Jeżeli czujecie, że nadajemy na tych samych falach odezwijcie się:) Na spotkaniu postaramy wzajemnie się poznać i sami zdecydujecie czy  chcecie dać mi szansę uczynić Wasz ślub wyjątkowym i wymarzonym.


Zapraszam do współpracy.

                                      


        ~Monika Miśkowiec


        Konsultant ślubny - Wedding planer

Co mnie wyróżnia ?

Empatia

Jestem osobą, która potrafi utożsamić się z emocjami innych, być przyjacielem, który wysługa, ale również spojrzy racjonalnie na nurtujące Was rozterki i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Zdolności analityczne

Dzięki mojemu wykształceniu praca z arkuszem kalkulacyjnym nie ma przede mną tajemnic, pozwala to na stworzenie szczegółowych, czytelnych i przejrzystych wyliczeń dotyczących budżetu weselnego.

Znajomość branży

Przez pewien czas pracowałam jako szofer Młodej Pary. Z tej perspektywy obserwowałam wszelkie niedociągnięcia organizacyjne, oraz wpadki podwykonawców. Często olbrzymie nerwy Państwa Młodych, gdy w tak ważnym dniu nie wszystko jest takie jak należy. Dostrzegłam, że brak konkretnego scenariusza weselnego, oraz osoby koordynującej są głównymi czynnikami zaburzającymi przebieg całej uroczystości. Właśnie to zainspirowało mnie do pracy jako konsultant ślubny. Dziś współpracuję z najlepszymi podwykonawcami, aby zapewnić odpowiedni wybór oferty pod wymagania klienta. Pokażę Wam optymalną drogę przez ślubne przygotowania.

Komunikatywność

Z przyjemnością poznaję nowych ludzi,

od których często mogę nauczyć się innego postrzegania świata. Moim celem jest stworzenie między nami relacji zaufania i komfortu.Zaangażowanie

Potrafię oddać się swojej pracy w całości. Każde najmniejsze zadanie traktuję bardzo poważnie, ponieważ wiem, że jest ono częścią czegoś większego i tylko pełne zaangażowanie może pozwolić stworzyć perfekcyjny efekt końcowy.

Kreatywność

W czasie studiów pracowałam także jako wychowawca dzieci i młodzieży na koloniach oraz obozach tematycznych. To pozwoliło mi bardzo rozwinąć moją kreatywność oraz cierpliwość. Dzięki tym doświadczeniom do każdej zakochanej pary podchodzę indywidualnie, aby Ślub był Waszym spełnieniem. Wyrażał Was, pokazywał jacy Wy jesteście. Razem wybierzemy odpowiedni motyw przewodni i styl Waszego ślubu.

Wykształcenie techniczne

Dzięki zdobytemu wykształceniu technicznemu (mgr Chemii UJ) jestem osobą bardzo skrupulatną, konkretną,  która dba o najmniejsze szczegóły. Potrafię racjonalnie ocenić każdą sytuację.

Zdolności organizacyjne

W kilkuletniej pracy zawodowej jako technolog wykorzystuję i doskonalę swoje zdolności organizacyjne oraz zarządzanie zespołem pracowników, które jest podstawą do osiągnięcia założonych celów. 


Solidność

Nie rzucam słów na wiatr. W całości przygotowań jestem dla Was, zajmuję się nawet najmniejszymi szczegółami, o których być może nawet nie macie pojęcia, że mogą wymagać przygotowania.

Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.