Monika Miśkowiec

O mnie


Ślub będzie dla Was jednym z najważniejszych dni w życiu. Zapamiętacie go na zawsze. Towarzyszy mu wiele uczuć i emocji. Przez radość, miłość, poczucie bycia dla kogoś najważniejszym, aż po stres, niepewność a czasem nawet złość, że mimo starań nie jest jednak tak jak sobie to wymarzyliście.


Rolą konsultanta ślubnego jest zniwelowanie tych negatywnych uczuć
i emocji. Zaplanowanie i skoordynowanie wszystkiego tak, abyście Wy już
o nic nie musieli się martwić.


Dajcie mi szansę uczynić Wasz ślub wyjątkowym i wymarzonym.

Zapraszam do współpracy.                                                                ~Monika Miśkowiec

                                                        Konsultant ślubny - Wedding planer

 


Co mnie wyróżnia

Empatia

Jestem osobą, która potrafi utożsamić się z emocjami innych, być przyjacielem, który wysługa, ale również spojrzy racjonalnie na nurtujące Was rozterki i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Zdolności analityczne

Dzięki mojemu wykształceniu praca z arkuszem kalkulacyjnym nie ma przede mną tajemnic, pozwala to na stworzenie szczegółowych, czytelnych i przejrzystych wyliczeń dotyczących budżetu weselnego.

Znajomość branży

Przez pewien czas pracowałam jako szofer Młodej Pary. Z tej perspektywy obserwowałam wszelkie niedociągnięcia organizacyjne, oraz wpadki podwykonawców. Często olbrzymie nerwy Państwa Młodych, gdy w tak ważnym dniu nie wszystko jest takie jak należy. Dostrzegłam, że brak konkretnego scenariusza weselnego, oraz osoby koordynującej są głównymi czynnikami zaburzającymi przebieg całej uroczystości. Właśnie to zainspirowało mnie do pracy jako konsultant ślubny. Dziś współpracuję z najlepszymi podwykonawcami, aby zapewnić odpowiedni wybór oferty pod wymagania klienta. Pokażę Wam optymalną drogę przez ślubne przygotowania.

Komunikatywność

Z przyjemnością poznaję nowych ludzi,
od których często mogę nauczyć się innego postrzegania świata. Moim celem jest stworzenie między nami relacji zaufania i komfortu.Zaangażowanie

Potrafię oddać się swojej pracy w całości. Każde najmniejsze zadanie traktuję bardzo poważnie, ponieważ wiem, że jest ono częścią czegoś większego i tylko pełne zaangażowanie może pozwolić stworzyć perfekcyjny efekt końcowy.

Kreatywność

W czasie studiów pracowałam także jako wychowawca dzieci i młodzieży na koloniach oraz obozach tematycznych. To pozwoliło mi bardzo rozwinąć moją kreatywność oraz cierpliwość. Dzięki tym doświadczeniom do każdej zakochanej pary podchodzę indywidualnie, aby Ślub był Waszym spełnieniem. Wyrażał Was, pokazywał jacy Wy jesteście. Razem wybierzemy odpowiedni motyw przewodni i styl Waszego ślubu.

Wykształcenie techniczne

Dzięki zdobytemu wykształceniu technicznemu (mgr Chemii UJ) jestem osobą bardzo skrupulatną, konkretną,  która dba o najmniejsze szczegóły. Potrafię racjonalnie ocenić każdą sytuację.

Zdolności organizacyjne

W kilkuletniej pracy zawodowej jako technolog wykorzystuję i doskonalę swoje zdolności organizacyjne oraz zarządzanie zespołem pracowników, które jest podstawą do osiągnięcia założonych celów.

Solidność

Nie rzucam słów na wiatr. W całości przygotowań jestem dla Was, zajmuję się nawet najmniejszymi szczegółami, o których być może nawet nie macie pojęcia, że mogą wymagać przygotowania.

SKONTAKTUJ SIĘ

Stworzymy razem idealne wesele

Chciałabym zaprosić Państwa na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym będziemy mogli wzajemnie się poznać - ułatwi to podjęcie decyzji o współpracy.

 


Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.