Monika Miśkowiec

Typowanie lokalizacji wesela

Typowanie lokalizacji wesela


Wybór sali weselnej to bez wątpienia najtrudniejsza decyzja przed którą stają Młode Pary (oczywiście zaraz po decyzji o ślubie:)

Najczęściej Młode Pary mają z góry upatrzone miejsce na ślub. Tradycyjnie i w większości przypadków jest to parafia Panny Młodej. 

Często jednak wybór sali weselnej nie jest już tak prosty i oczywisty. Niezależnie czy marzycie o weselu w stodole czy też w eleganckiej sali Konsultant ślubny Monika Miśkowiec oferuje swoją pomoc przy wyborze lokalizacji wesela zgodnie z preferencjami Państwa Młodych.

Jest to usługa, którą możecie zamówić osobno bez żadnego pakietu.  Typowanie lokalizacji wesela odbywa się w IV etapach:


ETAP I - Spotkanie. 

W trybie tradycyjnym lub online. Spotkanie ma na celu poznanie preferencji Państwa Młodych dotyczących stylu lokalu, maksymalnej odległości od kościoła, oraz ceny.

ETAP I I- Zestawienie sal weselnych 

Na tym etapie Państwo Młodzi otrzymują od Konsultanta drogą elektroniczną lub na spotkaniu zestawienie 5 sal weselnych spełniające wszystkie możliwe kryteria podane przez Państwa Młodych na Etapie I. Zestawienie zawiera analizę dostępnych pakietów weselnych oraz umów, a także wyszczególnione wszystkie dodatkowe koszty jak np.korkowe. 

ETAP III - Wizja lokalna

Z otrzymanego zestawienia Państwo Młodzi wybierają max. 3 sale do których udaje się Konsultant ślubny( w towarzystwie Państwa Młodych lub bez zależnie od preferencji) na spotkanie z menadżerem, dokładne obejrzenie obiektu, oraz doprecyzowanie wszelkich kwestii nie zawartych w umowie. Konsultant zarezerwuje dogodne terminy weselne oglądanych sal, tak aby Państwo Młodzi mogli spokojnie podjąć decyzje. 

ETAP IV - Wybór lokalu

Po wizji lokalnej Konsultant Ślubny przedstawi i omówi z Parą Młodą finalne zestawienie sal weselnych poszerzone o informacje uzyskane podczas wizji lokalnych. Na podstawie zestawienia Państwo Młodzi dokonają wyboru lokalu, przy którym mogą liczyć na pomoc i radę Konsultanta. Po wybraniu lokalu Konsultant Ślubny złoży ostateczną rezerwację wybranego lokalu, oraz umówi Państwa Młodych na podpisanie umowy. 


Zajmuję się również typowaniem obiektów na wszelkie inne uroczystości.


Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.