Monika Miśkowiec

Typowanie lokalizacji wesela

Typowanie lokalizacji wesela

Wybór sali weselnej to bez wątpienia najtrudniejsza decyzja przed którą stają Młode Pary (oczywiście zaraz po decyzji o ślubie:)

Najczęściej Młode Pary mają z góry upatrzone miejsce na ślub. Tradycyjnie i w większości przypadków jest to parafia Panny Młodej. 

Często jednak wybór sali weselnej nie jest już tak prosty i oczywisty. Niezależnie czy marzycie o weselu w stodole czy też w eleganckiej sali Konsultant ślubny Monika Miśkowiec oferuje swoją pomoc przy wyborze lokalizacji wesela zgodnie z preferencjami Państwa Młodych.

Jest to usługa, którą możecie zamówić osobno bez żadnego pakietu.  Typowanie lokalizacji wesela odbywa się w IV etapach:


ETAP I - Spotkanie. 

W trybie tradycyjnym lub online. Spotkanie ma na celu poznanie preferencji Państwa Młodych dotyczących stylu lokalu, maksymalnej odległości od kościoła, oraz ceny.


ETAP I I- Zestawienie sal weselnych 

Na tym etapie Państwo Młodzi otrzymują od Konsultanta drogą elektroniczną lub na spotkaniu zestawienie 5 sal weselnych spełniające wszystkie możliwe kryteria podane przez Państwa Młodych na Etapie I. Zestawienie zawiera analizę dostępnych pakietów weselnych oraz umów, a także wyszczególnione wszystkie dodatkowe koszty jak np.korkowe. 


ETAP III - Wizja lokalna

Z otrzymanego zestawienia Państwo Młodzi wybierają max. 3 sale do których udaje się Konsultant ślubny( w towarzystwie Państwa Młodych lub bez zależnie od preferencji) na spotkanie z menadżerem, dokładne obejrzenie obiektu, oraz doprecyzowanie wszelkich kwestii nie zawartych w umowie. Konsultant zarezerwuje dogodne terminy weselne oglądanych sal, tak aby Państwo Młodzi mogli spokojnie podjąć decyzje. 


ETAP IV - Wybór lokalu

Po wizji lokalnej Konsultant Ślubny przedstawi i omówi z Parą Młodą finalne zestawienie sal weselnych poszerzone o informacje uzyskane podczas wizji lokalnych. Na podstawie zestawienia Państwo Młodzi dokonają wyboru lokalu, przy którym mogą liczyć na pomoc i radę Konsultanta. Po wybraniu lokalu Konsultant Ślubny złoży ostateczną rezerwację wybranego lokalu, oraz umówi Państwa Młodych na podpisanie umowy. 

Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.