Monika Miśkowiec

Zakres uslug

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Usługa skierowana jest do Par będących na początkowym etapie planowania. A także dla zakochany nie mający jeszcze konkretnej daty. Dla tych, którzy chcą w pełni profesjonalnie rozpocząć przygotowania do swojego wesela.

Jestem z Wami od początku planowania Waszego wielkiego dnia. Na moją pomoc możecie liczyć na każdym etapie. Wyszukuje idealne miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, zgodne z Waszymi preferencjami dotyczącymi lokalizacji oraz czasów przejazdów. Polecam tylko sprawdzonych i profesjonalnych usługodawców.
Jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi usługodawcami. Pilnuje terminów podpisania umów oraz wpłat zaliczek.

Stylizuje Wasze wesele. Wspólnie z Wami opracowujemy motyw przewodni. Stawiam na pełną personalizację na każdym etapie przygotowań. Aby wszyscy widzieli, że to właśnie WASZE wesele.

Tak jak każda Para jest inna, tak też inne powinno być każde wesele. Dlatego do Waszego ślubu i wesela podchodzę bardzo indywidualnie. Zajmuję się również zadaniami logistycznymi jak np. plan stołów, rozsyłanie zaproszeń, koordynacja transportu gości, czy organizacja noclegów. Tworzę dla Was szczegółowy kosztorys całego przedsięwzięcia (zgodny z Waszym założonym budżetem), harmonogram planowania prac oraz scenariusz dnia ślubu i wesela.
Dbam o każdy, nawet najmniejszy szczegół. A w przypadku przykrych niespodzianek podczas wesela - jestem właśnie od tego, żebyście WY nie mieli o nich pojęcia.


Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.