Monika Miśkowiec

Zakres uslug

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Usługa skierowana jest do Par będących na początkowym etapie planowania. A także dla zakochany nie mający jeszcze konkretnej daty. Dla tych, którzy chcą w pełni profesjonalnie rozpocząć przygotowania do swojego wesela.

Jestem z Wami od początku planowania Waszego wielkiego dnia. Na moją pomoc możecie liczyć na każdym etapie. Wyszukuje idealne miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, zgodne z Waszymi preferencjami dotyczącymi lokalizacji oraz czasów przejazdów. Polecam tylko sprawdzonych i profesjonalnych usługodawców.
Jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi usługodawcami. Pilnuje terminów podpisania umów oraz wpłat zaliczek.

Stylizuje Wasze wesele. Wspólnie z Wami opracowujemy motyw przewodni. Stawiam na pełną personalizację na każdym etapie przygotowań. Aby wszyscy widzieli, że to właśnie WASZE wesele.

Tak jak każda Para jest inna, tak też inne powinno być każde wesele. Dlatego do każdego ślubu i wesele podchodzę bardzo indywidualnie. Zajmuję się również zadaniami logistycznymi jak np. plan stołów, rozyłanie zaproszeń, transport gości czy organizacja noclegów. Tworzę dla Was szczegółowy kosztorys całego przedsięwzięcia (zgodny z Waszym założonym budżetem), harmonogram planowania prac oraz scenariusz dnia ślubu i wesela.
Dbam o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
A w przypadku przykrych niespodzianek podczas wesela - jestem własnie od tego, żebyście WY nie mieli o nich pojęcia. Oferta dostępna w dwóch wariantach: z koordynacją dnia ślubu(3000zł) , bez koordynacji(2500zł)


Cena: 3000-2500 zł


Częściowa organizacja ślubu i wesela

Usługa skierowana do par będących w trakcie organizacji wesela. Dla tych, którzy część organizacji mają już za sobą. Przeglądam wspólnie z Wami plan Waszego wesela. Wyszukujemy razem elementy, których Wam jeszcze brakuje. Sami decydujecie, które zadania powierzacie mi, a którymi zajmiecie się sami. Propozycja skierowania również do par, które niebezpiecznie zbliżają się do przekroczenia założonego budżetu i nie wiedzą gdzie szukać oszczędności. Doradzę na czym warto zaoszczędzić i na czym nie wolno szukać oszczędności. Oferta dostępna w dwóch wariantach: z koordynacją dnia ślubu(2500zł) , bez koordynacji(2000zł)


Cena: 2500-2000 zł

Koordynacja dnia ślubu

Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu oraz niepowodzeń. Nie ma chyba jednak takiej Pary, która w tym wyjątkowym dniu nie denerwowałaby się choć odrobinę. Jestem od tego, by Wasz stres, Wasze nerwy ograniczyć do minimum. Działam wspólnie z Wami zgodnie ze stworzonym wcześniej szczegółowym scenariuszem dnia, pilnuje każdego zadania. Sprawdzam wielokrotnie, czy wszystko jest przygotowane tak, jak sobie tego życzyliście, zanim Wy jeszcze pojawicie się na miejscu. Sprawdzam dekoracje kościoła i sali odbieram kwiaty dla Panny Młodej, sprawdzam czy wszyscy podwykonawcy są już na miejscu bądź w drodze. Koordynuje działania logistyczne, transportowe oraz płatności.

Cena: 1500 zł  

Wesele LAST MINUTE

Usługa skierowana dla Par którym "coś wypadło". Ktoś zawiódł, ktoś zerwał umowę, ktoś nie dopilnował, ktoś obiecał i zapomniał. Gdy do ślubu zostało nie wiele czasu, a wiele do załatwienia. Gdy coś się posypało. Skontaktuj się ze mną. POMOGĘ.


Cena: wycena indywidualna 

Konsultacje dla narzeczonych

Gdy narzeczeni podejmują się samodzielnie organizacji Ślubu i Wesela - mogą wówczas skorzystać z dodatkowej oferty Konsultanta ślubnego.

Konsultacje

Jest to indywidualne spotkanie z Konsultantem ślubnym, na którym poruszymy najważniejsze tematy przygotowań oraz odpowiem na nurtujące Was pytania. Proponowany czas spotkania to 2-3h.


Cena:150 zł/h

Koordynacja ślubu i wesela

Konsultant ślubny zajmie się koordynacją całego dnia ślubu. Sprawdzi wystrój kościoła i sali, sprawdzi czy plany stołów są zgodne z założonymi. 

Będzie w stałym kontakcie z podwykonawcami. Zajmie się koordynacją podwykonawców według opracowanego wcześnie planu. Zadba o synchronizację przejazdów, tak aby w każdym miejscu Państwo Młodzi nie byli ani za późno ani za wcześnie. Niezależnie czy jest to odbiór kwiatów, wizyta u fryzjera, czy przyjazd do kościoła wszystkie etapy muszą być zgrane w czasie. Jeżeli poszukują Państwo osoby, która ogarnie całą organizację dnia ślubu i wesela tak, że nie będą Państwo musieli się o nic martwić ani wykonywać żadnych telefonów zapraszam do współpracy.


Dzień pracy konsultanta podczas koordynacji zaczyna się z samego rana a kończy standardowo po oczepinach. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia tego czasu, aż do końca wesela. Wtedy mogę się także zająć wypłata honorariów dla podwykonawców.


Cena: 1500 zł

Imprezy rodzinne

Organizuję także imprezy rodzinne. Chrzty, komunie, rocznice, jubileusze, 18-stki, przyjęcia niespodzianki. Pomyślcie o Waszych rodzicach czy dziatkach. Przyjęcie niespodzianka z okazji urodzin czy jubileuszu jest zawsze doskonałym prezentem. 


Cena: wycena indywidualna 

Inne usługi

Chcesz sprawdzić ukochanej osobie niespodziankę? A może planujesz niepowtarzalne zaręczyny? W tych kwestiach także możesz liczyć na moją pomoc. Lubię pozytywnie zaskakiwać. Wspólnie przygotujemy wspaniałą niespodziankę.


Cena: wycena indywidualna 


A może poszukujecie jedynie samochodu do ślubu? Dysponujemy pięknym białym Audi A 5 S-line.


Cena: 550 zł

Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.