Monika Miśkowiec

Zakres usług

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Usługa skierowana jest do Par będących na początkowym etapie planowania. A także dla zakochany nie mający jeszcze konkretnej daty. Dla tych, którzy chcą w pełni profesjonalnie rozpocząć przygotowania do swojego wesela.

Jestem z Wami od początku planowania Waszego wielkiego dnia. Na moją pomoc możecie liczyć na każdym etapie. Wyszukuje idealne miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, zgodne z Waszymi preferencjami dotyczącymi lokalizacji oraz czasów przejazdów. Polecam tylko sprawdzonych i profesjonalnych usługodawców.
Jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi usługodawcami. Pilnuje terminów podpisania umów oraz wpłat zaliczek.

Stylizuje Wasze wesele. Wspólnie z Wami opracowujemy motyw przewodni. Stawiam na pełną personalizację na każdym etapie przygotowań. Aby wszyscy widzieli, że to właśnie WASZE wesele.

Tak jak każda Para jest inna, tak też inne powinno być każde wesele. Dlatego do Waszego ślubu i wesela podchodzę bardzo indywidualnie. Zajmuję się również zadaniami logistycznymi jak np. plan stołów, rozsyłanie zaproszeń, koordynacja transportu gości, czy organizacja noclegów. Tworzę dla Was szczegółowy kosztorys całego przedsięwzięcia (zgodny z Waszym założonym budżetem), harmonogram planowania prac oraz scenariusz dnia ślubu i wesela.
Dbam o każdy, nawet najmniejszy szczegół. A w przypadku przykrych niespodzianek podczas wesela - jestem właśnie od tego, żebyście WY nie mieli o nich pojęcia.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Usługa skierowana do par będących w trakcie organizacji wesela. Dla tych, którzy część organizacji mają już za sobą. 

Być może napotkaliście pewne trudności na pewnym etapie organizacji? Albo zwyczajnie zaczyna Wam brakować czasu? Spędzone długie godziny w poszukiwaniu podwykonawców idealnych okazały się jednak męczące? Wtedy z pomocą przychodzę ja:) Przeglądam wspólnie z Wami plan Waszego wesela. Wyszukujemy razem elementy, których Wam jeszcze brakuje. Sami decydujecie, które zadania powierzacie mi, a którymi zajmiecie się sami. Propozycja skierowania również do par, które niebezpiecznie zbliżają się do przekroczenia założonego budżetu i nie wiedzą gdzie szukać oszczędności. Doradzę na czym warto zaoszczędzić i na czym nie wolno szukać oszczędności.

Koordynacja dnia ślubu

Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu oraz niepowodzeń. Nie ma chyba jednak takiej Pary, która w tym wyjątkowym dniu nie denerwowałaby się choć odrobinę. Jestem od tego, by Wasz stres, Wasze nerwy ograniczyć do minimum. Działam wspólnie z Wami zgodnie ze stworzonym wcześniej szczegółowym scenariuszem dnia, pilnuje każdego zadania. Sprawdzam wielokrotnie, czy wszystko jest przygotowane tak, jak sobie tego życzyliście, zanim Wy jeszcze pojawicie się na miejscu. Sprawdzam dekoracje kościoła i sali odbieram kwiaty dla Panny Młodej, sprawdzam czy wszyscy podwykonawcy są już na miejscu bądź w drodze. Koordynuje działania logistyczne, transportowe oraz płatności. 

Typowanie lokalizacji wesela

Wybór sali weselnej to bez wątpienia najtrudniejsza decyzja przed którą stają Młode Pary (oczywiście zaraz po decyzji o ślubie:)


Najczęściej przyszli małżonkowie mają z góry upatrzone miejsce na ślub. Tradycyjnie i w większości przypadków jest to parafia Panny Młodej. Często jednak wybór sali weselnej nie jest już tak prosty i oczywisty. Niezależnie czy marzycie o weselu w stodole czy też w eleganckiej sali z radością zaoferuje Wam swoją pomoc przy wyborze lokalizacji wesela zgodnie z preferencjami Państwa Młodych.


Jest to usługa, którą możecie zamówić osobno bez żadnego pakietu.  


Typowanie lokalizacji wesela odbywa się w IV etapach:ETAP I - Spotkanie. 


W trybie tradycyjnym lub online. Spotkanie ma na celu poznanie preferencji Państwa Młodych dotyczących stylu lokalu, maksymalnej odległości od kościoła, oraz ceny.


ETAP II- Zestawienie sal weselnych 


Na tym etapie Państwo Młodzi otrzymują drogą elektroniczną lub na spotkaniu zestawienie 5 sal weselnych spełniających wszystkie możliwe kryteria podane przez Państwa Młodych na Etapie I. Zestawienie zawiera analizę dostępnych pakietów weselnych oraz umów, a także wyszczególnione wszystkie dodatkowe koszty jak np.korkowe. 


ETAP III - Wizja lokalna


Z otrzymanego zestawienia Państwo Młodzi wybierają max. 3 sale do których konsultant ślubny udaje się osobiście
(w towarzystwie Państwa Młodych lub bez zależnie od preferencji) na spotkanie z menadżerem, dokładne obejrzenie obiektu, oraz doprecyzowanie wszelkich kwestii nie zawartych w umowie. Zarezerwuję dla Was dogodne terminy weselne oglądanych sal, tak abyście mogli spokojnie podjąć decyzje. 


ETAP IV - Wybór lokalu


Po wizji lokalnej Konsultant Ślubny przedstawi i omówi z Parą Młodą finalne zestawienie sal weselnych poszerzone
o informacje uzyskane podczas wizji lokalnych. Na podstawie zestawienia Państwo Młodzi dokonają wyboru lokalu, przy którym mogą liczyć na moją pomoc i radę. Po wybraniu lokalu Konsultant Ślubny złoży ostateczną rezerwację wybranego lokalu, oraz umówi Państwa Młodych na podpisanie umowy. 

Koordynacja jednego elementu


Oferta jest dla Was jeżeli sami organizujecie Swój wielki dzień, ale napotkaliście pewne trudności. Nie możecie znaleźć fotografa, zespołu, a może dekoratorki. Korzystając z tej usługi zaoszczędzicie mnóstwo swojego czasu i otrzymacie 5 rekomendacji podwykonawcy, którego szukacie. Oczywiście z dostępnym i wstępnie zarezerwowanym dla Was terminem, a także stylistyką i budżetem zgodnym z Waszymi założeniami. Usługa skierowana jest również dla Par którym "coś wypadło". Ktoś zawiódł, ktoś zerwał umowę, ktoś nie dopilnował, ktoś obiecał i zapomniał. Gdy do ślubu zostało nie wiele czasu, a wiele do załatwienia. Gdy coś się posypało. Jeżeli zastanawiasz się czy na pewno wszystko masz już załatwione przejrzyj poniższą ankietę. Jeżeli okaże się ze czegoś brakuje - skontaktuj się ze mną. POMOGĘ. A może pojawiło się nowe weselne marzenie, a może chcesz zrobić w ten wyjątkowy dzień niespodziankę przyszłej żonie, mężowi lub w nietypowy sposób podziękować rodzicom jednak nie wiesz czy już nie jest za późno? Na pewno nie:)


Zapraszam do kontaktu jestem tu po to, żeby spełniać wasz marzenia.

Konsultacje dla narzeczonych, scenariusz dnia ślubu

Gdy narzeczeni podejmują się samodzielnie organizacji Ślubu i Wesela - mogą wówczas skorzystać z dodatkowej oferty Konsultanta ślubnego.

Konsultacje

Jest to indywidualne spotkanie z Konsultantem ślubnym, na którym poruszymy najważniejsze tematy przygotowań oraz odpowiem na nurtujące Was pytania. Proponowany czas spotkania to 2-3h.

Scenariusz dnia ślubu

Każda Młoda Para chce, żeby dzień ślubu był idealny. Państwo Młodzi starają się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednak w tym jednak bardzo nerwowym czasie przygotowań łatwo jest coś pominąć, zwłaszcza kiedy kierują Wami silne emocje. Wtedy z pomocą przychodzę ja:)

Scenariusz dnia ślubu to nic innego jak perfekcyjnie dopracowany plan Waszego ślubu. Oferta polega na przygotowaniu w formie dokumentu scenariusza dnia ślubu. Zarówno dla Pary Młodej jak i menadżera sali weselnej,  fotografa, czy zespołu. Scenariusz zawiera skrupulatnie rozpisany plan całego dnia ślubu szczegóły logistyczno-organizacyjne niezbędne dla Was oraz podwykonawców takie jak np. godziny wydawania dań, oraz czas poszczególnych atrakcji. Profesjonalne przygotowanie scenariusza dnia ślubu kosztuje tyle co przysłowiowy "talerzyk". 

"Czego nie ma w scenariuszu to się nie wydarzy." Jeżeli decydujecie się na usługę Koordynacji dnia ślubu, to ja czuwam nad realizacją scenariusza i dopilnowaniem prawidłowego przebiegu wesela. Jeżeli decydujecie się jednak na sam scenariusz dostajecie ode  mnie gotowy dokument a funkcję koordynatora możecie przekazać np. świadkowej. 

Koordynacja ślubu i wesela

Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu oraz niepowodzeń. Nie ma chyba jednak takiej Pary, która w tym wyjątkowym dniu nie denerwowałaby się choć odrobinę. Jestem od tego, by Wasz stres, Wasze nerwy ograniczyć do minimum. Działam wspólnie z Wami zgodnie ze stworzonym wcześniej szczegółowym scenariuszem dnia, pilnuje każdego zadania. Sprawdzam wielokrotnie, czy wszystko jest przygotowane tak, jak sobie tego życzyliście, zanim Wy jeszcze pojawicie się na miejscu. Sprawdzam dekoracje kościoła i sali odbieram kwiaty dla Panny Młodej, sprawdzam czy wszyscy podwykonawcy są już na miejscu bądź w drodze. Koordynuje działania logistyczne, transportowe oraz płatności. 

Imprezy rodzinne

Organizuję także imprezy rodzinne. Chrzty, komunie, rocznice, jubileusze, 18-stki, przyjęcia niespodzianki. Pomyślcie o Waszych rodzicach czy dziatkach. Przyjęcie niespodzianka z okazji urodzin czy jubileuszu jest zawsze doskonałym prezentem. A może planujesz zaręczyny? Pomogę Ci zaskoczyć Twoją przyszłą żonę:)

 

Monika Miśkowiec


Kontakt

tel. +48 530 062 817

email: konsultant.slubny.monika@gmail.com

fb: @KonsultantSlubnyMonikaMiskowiec

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017. Strona stworzona za pomocą kreatora Manifo.com.